Jak poderwać koleżankę z pracy?

0
1117

Kiedy w naszym życiu nadchodzi zmiana miejsca pracy, gdzie jest bardzo dużo osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn, mamy cichą nadzieję, że może spotkamy fajną i sympatyczną koleżankę, z którą być może rozwinie się coś więcej. Czasem ta nadzieja upada, kiedy widzimy, że raczej nie znajdziemy w nowym miejscu pracy kogoś, kim byśmy się zainteresowali. No ale jeżeli mamy szczęście, to możemy spotkać miłość swojego życia. O tym jak poderwać koleżankę z pracy napisano już niemal wszystko, ale nie zaszkodzą dodatkowe porady, wręcz przeciwnie – mogą pomóc.

Jak poderwać koleżankę z pracy?

Jak poderwać koleżankę z pracy?Podryw to wcale nie jest taka prosta rzecz. Nie wiemy, jak zareaguje na to nasza koleżanka, z którą pracujemy. Nie mamy też pewności, czy nie wyśmieje nas przy swoich koleżankach albo co gorsza, kolegach. Oczywiście, wszystko zależy od tego, jakie to miejsce pracy i czy w około jest więcej ludzi, czy pracujemy tylko z nią. Ta druga sytuacja jest o wiele lepsza, bo możemy wyczuć ewentualne zainteresowanie ze strony koleżanki, poza tym, będąc sama jest sobą, nie będzie czuła krępacji, czy wstydu, jeśli będziemy z nią flirtować.

Najpierw musimy dowiedzieć się, czy jest wolna, czy nie jest z nikim związana. Jeśli to wiemy, możemy zacząć działać. Samo „Cześć” nie wystarczy, najlepiej wyczuć sytuację, kiedy na przykład idzie na kawę do firmowej kuchni, albo stoi na zewnątrz i pali papierosa.

Podejdźmy i zacznijmy od banalnego i najprostszego tekstu – O pogodzie

Po chwili możemy dodać, że mamy dwa bilety (najlepiej powiedzieć: dostałeś) na fajny film, czy spektakl w teatrze. No i czy nie zechciałaby towarzyszyć. I że byłoby tobie z tego powodu bardzo miło. Jeśli się zgodzi, to bardzo fajnie, jak otrzymamy odpowiedź odmowną – no to trzeba spróbować czegoś innego. Na przykład przynieść pewnego dnia jej ulubioną kawę, albo kanapkę. Kobiety uwielbiają takie małe gesty i to bardzo doceniają, mimo że nie zawsze to mówią.

Jeśli jesteśmy nieśmiali i takie bezpośrednie pytania są dla nas za trudne, to możemy napisać do niej maila, albo mały liścik. To tez jest sposób na to, aby poderwać koleżankę z pracy, jednak ta metoda wydaje się być bardzo dziecinna. Pisanie liścików było modne kiedyś, teraz ważna jest bezpośrednia rozmowa. Ale można takie pisanie maila zacząć od małego flirtu – typu ładnie dziś wyglądasz, kolor tej bluzki bardzo ładnie współgra z twoimi oczami. Możliwości jest bardzo dużo, wystarczy być szczerym i pewnym siebie, a na pewno wszystko się uda.

[Głosów:3    Średnia:3.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here