Leasing na auto osobowe czy dostawcze? Dokonaj odpowiedniego wyboru

0
1339

Wahasz się, czy zdecydować się na leasing na auto dostawcze czy też osobowe? Rozważ wszystkie „za” i „przeciw”, a dzięki temu podejmiesz właściwą decyzję! Sprawdź nasze porady, a na pewno się nie zawiedziesz.

Dostawcze leasing to propozycja dla wszystkich właścicieli firm i osób, które potrzebują pojazdu, który może przewozić duże gabaryty. Auta osobowe z kolei lepiej sprawdzają się w przypadku klientów, którym zależy na codziennej jeździe po mieście, ale również w długie trasy, jednak nie przewożą ze sobą zbyt wiele ładunków. Masz wrażenie, że oba pojazdy mogą okazać się dla Ciebie przydatne? Na to również jest sposób – poznaj go, dzięki nam.

Leasing auto dostawcze – czy to dobra propozycja dla Ciebie?

Na wzięcie leasingu aut dostawczych zazwyczaj decydują się raczej właściciele firm, którym zależy na transporcie wszelkiego rodzaju towarów. Wiele firm spedycyjnych, które docelowo zajmują się właśnie działalnością transportową w danym momencie ma leasing na kilka pojazdów dostawczych. Jeżeli uważasz, że ten rodzaj samochodu będzie dla Ciebie korzystną propozycją, koniecznie wejdź na stronę firmy CLS i wykorzystaj kalkulator leasingu. W ten łatwy sposób dowiesz się jakich kosztów możesz spodziewać przy zdecydowaniu się na pojazd o określonej wartości!

Auto osobowe i dostawcze

Jeżeli zależy Ci na posiadaniu dwóch pojazdów – zarówno auta osobowego, jak i dostawczego, możesz zdecydować się na leasing obu z nich. Jeżeli posiadasz odpowiednie comiesięczne zarobki, nie powinno być z tym problemu. Wszystkie kwestie wyjaśni Ci bez wątpienia konsultant. To właśnie z jego doświadczenia powinieneś skorzystać! Firma CLS wśród swoich profesjonalnych pracowników posiada właśnie wykwalifikowanych doradców, z których pomocy możesz skorzystać w każdej chwili.

Jakich kosztów możesz spodziewać się na start?

Koszty początkowe w przypadku wielu leasingobiorców to przede wszystkim czynsz inicjalny. Jest to wpłata początkowa, która może wynieść od zera do czterdziestu pięciu procent wartości konkretnego auta! Najczęściej waha się ona w granicach od dziesięciu do dwudziestu procent. Pamiętaj o tym, kiedy zdecydujesz się na wzięcie leasingu! Nie zapomnij również o samym ubezpieczeniu, które w przypadku leasingowanych samochodów jest obowiązkowe. Pakiet AC, a także OC to absolutna podstawa, której nie można pominąć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here