Rozpocznij pracę w BMW

0
5795

Znalezienie wymarzonej pracy wymaga zwykle wiele czasu, jednak jest możliwe. Każdy z nas ma szansę na wykonywanie zawodu, który będzie odzwierciedleniem jego pasji, spełnieniem marzeń i źródłem codziennej satysfakcji. Praca w BMW daje takie możliwości wszystkim miłośnikom motoryzacji, którzy nie boją się podejmować nowych wyzwań i pragną wziąć sprawy w swoje ręce, nieustannie dążąc do wyznaczanych sobie celów. Jeżeli Państwo także pragną zmienić coś w swoim życiu i znaleźć pracę, która będzie dawać Wam powód do dumy i radości, zachęcamy do poznania ofert przygotowanych przez dealerów BMW na terenie całej Polski: https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/

Doradca do spraw Sprzedaży Samochodów Nowych

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie celów w zakresie sprzedaży zarówno samochodów, jak i akcesoriów, a także produktów o charakterze finansowym i ubezpieczeniowym. Będzie musiała aktywnie pozyskiwać nowych Klientów, rozbudowując ich bazę. Do jej obowiązków będzie również należeć samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży, czyli analizowanie indywidualnych potrzeb, prezentowanie obiektów, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje. Na to stanowisko poszukujemy osób, które umieją budować długofalowe relacje z klientami, mają miłą aparycję i odznaczają się wysoką kulturą osobistą. Będą one bowiem odpowiedzialne za budowanie pozytywnego wizerunku marki znanej na całym świecie.

Mechanik samochodowy

To kolejne stanowisko pracy, które czeka na osoby z doświadczeniem. Nasi mechanicy samochodowi będą odpowiedzialni za kompleksową oraz samodzielną naprawę pojazdów samochodowych, a także wykonywanie czynności o charakterze eksploatacyjnym. Ponadto do ich obowiązków należy przestrzeganie procedur oraz postępowanie zgodnie ze standardami producenta. Poszukujemy osób, które szybko się uczą, są sumienne, dokładne i odpowiedzialne. Od potencjalnych kandydatów oczekujemy czynnego prawa jazdy kategorii B, a także praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej, jak również eksploatacji pojazdów samochodowych.

Oferty pracy na terenie całego kraju

To tylko dwie spośród wielu ofert pracy, które obejmują miasta na terenie całego kraju. Mamy nadzieję, że każdy miłośnik motoryzacji znajdzie wśród nich wymarzoną pracę dla siebie, która będzie dla niego nie tylko źródłem dochodu, ale także satysfakcji. Zachęcamy do poznania pozostałych propozycji oferowanych przez Bawaria Motors, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here