Studia o wielu wymiarach – obierz właściwy kierunek, podbij rynek pracy

0
905

Czy studiując jeden kierunek, można posiąść wiedzę z różnych dziedzin i rozwinąć niezwykle dziś cenne umiejętności interpersonalne? Czy nauka na takich kierunkach pozwala osiągnąć w przyszłości sukces zawodowy. Odpowiedź brzmi – tak! Jakie więc studia wybrać?

Przejmij stery w samorządzie 

Rozległa wiedza z różnych obszarów prawa, umiejętność wdrażania innowacji, praktyczna znajomość zagadnień przetargowych, zarządzanie właściwym obiegiem dokumentów oraz ich archiwizacji, orientacja na obsługę klienta. Na jakim kierunku można zdobyć taką wiedzę? Czy to dla mnie studia? Administracja jest stworzona dla każdego, kto wiąże swoją przyszłość ze zróżnicowanymi stanowiskami w administracji publicznej, pionach administracyjnych w jednostkach mundurowych, kancelariach prawniczych lub myślą nad własnym doradczym biznesem. Dzięki zróżnicowanym specjalnościom, studenci na kierunku administracja, mogą nadać realny kształt przyszłej karierze.

Nowoczesny pedagog w firmie

Współczesne przedsiębiorstwa coraz lepiej rozumieją potrzebę inwestowania w rozwój pracowników, szczególnie wzbudzania w nich chęci do samodoskonalenia i poszukiwania rozwiązań na własną rękę. Nie da się tego jednak ustalić wewnętrznymi procedurami, lecz trzeba skorzystać z porad specjalistów, którzy cechują się wysoką empatią, rozumieją zasady ludzkich zachowań i potrafią wskazać właściwą drogę. Jak można zostać takim specjalistą? Jakie wybrać studia? Pedagogika jest najlepszym wyjściem. Dzisiejsze kształcenie na tym kierunku cechuje się bardzo szerokim polem nauczania, wykraczając poza utarte schematy. Wśród nowych, przyszłościowych specjalności znalazły się coaching czy doradztwo zawodowe i personalne. Absolwenci kierunku 1staną się więc ekspertami pomagającymi we właściwych wyborach życiowych i zawodowych, określając indywidualne ścieżki rozwoju, wskazując kierunki oraz zasadność podejmowanych działań. 

Bądź najlepszy dzięki najlepszym studiom

 Wybór uczelni, szczególnie w dobie dużej ilości szkół wyższych obecnych na rynku, może wydawać się czasochłonny i zwyczajnie trudny. Na co jednak przyszły student powinien zwracać uwagę? Czy liczą się tylko rankingi? Najważniejsza jest jakość kształcenia, na którą składa się tak forma przekazywania wiedzy teoretycznej, jak i możliwość sprawdzenia jej w ramach zróżnicowanych zajęć praktycznych. Gdzie takie znaleźć? Na Akademii Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, kształcącej najlepszych specjalistów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here